Повна версія

Врегулювання спорів

Учасником конфліктної ситуації в бізнесі може cтати кожен. У цьому випадку актуальним стає завдання ефективного врегулювання спору. Разом з Клієнтом, який звернувся до нас у такій ситуації, ми знаходимо найбільш оптимальний шлях комплексного вирішення проблеми.
Практика Врегулювання спорів нашої Фірми спеціально відзначена міжнародними довідниками LEGAL 500 , Chambers Europe та Ukrainian Law Firms.

Альтернативне вирішення спорів

Наш досвід показує, що не завжди можливим і водночас найбільш ефективним виходом з конфліктної ситуації є судовий розгляд. Тому, крім судового представництва, ми пропонуємо альтернативні способи вирішення спорів, серед яких:

  • міжнародний арбітраж - іноземні арбітражні суди та Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України;
  • медіація;
  • досудове врегулювання спорів з державними органами, включаючи податкові органи, Антимонопольний комітет України, замовників у процедурі державних закупівель та інше;
  • досудове врегулювання спорів за участю українських та іноземних осіб, включаючи претензійний порядок, реструктуризацію заборгованості та інше.

Судове представництво

У тих випадках, коли судовий розгляд є необхідним для ефективного захисту прав та інтересів Клієнта (або, коли Клієнт вже залучений у судовий процес), ми пропонуємо послуги судового представництва:

  • в українських судах, включаючи загальні та спеціалізовані (адміністративні та господарські) суди, а також визнання рішень іноземних судів та арбітражів в Україні;
  • в українських господарських судах в рамках процедури банкрутства;
  • в Європейському суді з прав людини.

Виконавче провадження

Ми надаємо послуги представництва у процесі виконання рішень судів та арбітражів (як українських, так і іноземних) в Україні.